Nutraukta nelegali prekyba alkoholio Eisiškių miestelyje

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato (toliau ˗ Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK) pareigūnai reaguodami į gyventojų pranešimus ir siekdami mažinti šešėlinės ekonomikos apraiškas bei alkoholio produktų prieinamumą, 2019 m. liepos 23 d. atlikinėjo policines priemones.

Minėtą dieną apie 14.00 val. buvo užfiksuoti du neteisėto alkoholio pardavimo faktai Eišiškių mstl., Vytauto g. Vykdant specialiąją priemonę ir stebint nelegalią prekybą alkoholiu iš minėtu adresu esančio namo, pareigūnus nustebino prekybos mąstai, kai į vietą, kur jau darbavosi policija, per pusvalandį prisistatė dar penki pirkėjai. Atlikus kratą, gyvenamosiose patalpose buvo rasta apie 10 litrų skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą, taip pat, ,,skolos“ lapeliai ir kiti nelegalios prekybos alkoholiu įrodymai.

Pagal minėtą faktą Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. ,,Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas“ ir netrūkus garbaus amžiaus Eišiškių mstl. gyventoja stos prieš teismą.

Tai yra jau 6 ikiteisminis tyrimas, pradėtas Šalčininkų rajone dėl nelegalios prekybos alkoholiu per pastaruosius du mėnesius.

Šalčininkų policija dėkinga vietos gyventojams už vertingą informaciją kovojant su šiais teisės pažeidimais ir toliau prašo gyventojų nebūti abejingiems ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu Nr. 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8700 60000.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.