Nuoma Nidoje: svarbiausi klausimai, į kuriuos reiktų atsakyti

Apie Nidą galima rasti daug pasakojimų, istorijų, legendų… tačiau planuojant atostogas nemažiau svarbu rasti teisingos ir praktiškos informacijos apie apgyvendinimą, maitinimą ir kitus kasdienybei būtinus dalykus. Šiame straipsnyje – svarbiausi klausimai ir atsakymai, nusprendus pasinaudoti nuoma Nidoje ir pasirinkus poilsio namus „Nidos gaiva“.

Kokias nuomos Nidoje galimybes siūlo poilsio namai „Nidos gaiva“?

Pagal kiekvieno poreikį – čia galima išsinuomoti dvivietį kambarį pirmame aukšte, galima išsinuomoti dvivietį kambarį su terasa antrame aukšte, taip pat galima nuomotis ir apartamentus (dviejų kambarių butą) trečiame aukšte. Pastarasis variantas tinkamas 1-5 asmenims.

Kiek kainuoja nuoma Nidoje?

Poilsio namuose Nidoje „Nidos gaiva“ kambarių kaina svyruoja nuo 45 iki 190 eurų už naktį. Kiekvienas papildomas asmuo moka 20 Eurų už naktį (vaikams iki 4 metų – nemokamai).

Kaip galima rezervuoti kambarį poilsio namuose „Nidos gaiva“?

Stengėmės sukurti kuo patogesnę ir lankstesnę sistemą, todėl rezervuoti jums reikalingą kambarį galite keliais būdais: internetu – https://www.nidos-gaiva.lt/rezervacija-internetu/, telefonu +370 633 12222 arba el. paštu  nidos@gaiva.lt. Pasirinkite tokį, kuris jums priimtiniausias.

Kaip galima atsiskaityti už nuomą Nidoje?

Šiuo metu užsisakant poilsio laiką, siekiant mažinti grynųjų pinigų judėjimą dėl COVID-19, apgyvendinimo kainos 100% suma pervedama į atsiskaitomąją sąskaitą.

 Prieš kiek laiko reikia rezervuoti kambarį?

Kambarį rezervuoti rekomenduojama kuo anksčiau ir atostogas (poilsio laiką) planuoti iš anksto, ypač vasaros sezono metu. Vasarą nuoma Nidoje tampa itin populiari ir paklausi, todėl jei kambario nuspręsite ieškoti paskutinę minutę, tikėtina, kad jo tiesiog nerasite arba jo kaina bus išaugusi kelis kartus. Tad jei norite ir sutaupyti ir gauti patinkanti nuomos Nidoje variantą – rezervuokite jį maždaug prieš mėnesį.

Beje, neužmirškite, kad metuose yra tam tikrų datų, kuomet nuoma Nidoje tampa ypač paklausi, t. y. birželio 24 d. (Rasos ir Joninių diena), liepos 6 d. (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, rugpjūčio 5-12 d. (Kuršių marių regata), rugpjūčio 15 d. (Žolinės), sausio 1 d. (Naujieji metai).

Ir dar vienas svarbus dalykas kalbant apie rezervaciją – anuliuoti rezervavimą prieš mėnesį iki užsakyto laikotarpio pradžios galima nemokamai.

Ar „Nidos gaiva“ poilsio namai pritaikyti poilsiui visais metų laikais?

Taip, poilsio namai „Nidos gaiva“ svečius priima bet kuriuo sezono metu ir neabejoja, kad keliautojai ir miesto svečiai Nidoje įdomios veiklos surasti gali bet kada.

Ar verta rinktis poilsį Nidoje?

Poilsis Nidoje – tai ramybė, jaukumas ir neužmirštamas Kuršių Nerijos kraštovaizdis. Kviečiame atvykti ir atsigaivinti „Nidos Gaiva“ poilsio namuose. Rinkitės ilgesnę nuomą Nidoje, kad galėtumėte kuo artimiau susipažinti su kurortu – pasigrožėti jo gamta, apsilankyti muziejuose, gintaro galerijose, sudalyvauti renginiuose, festivaliuose ir pan.


Kokiu metų laiku geriausia ilsėtis Nidoje?

Kuršių Nerija – išskirtinė vieta bet kokiu metų laiku. Žavus yra tiek šiltasis metų sezonas (poilsiui gamtoje, prie jūros, mėgaujantis kopų grožiu ir švelnumu), tiek prikaustantis gamtos grožis šaltuoju metų laiku (kai Nida dvelkia ramybe, jaukumu ir būna stipriai sumažėję žmonių srautai).

Kokius privalumus siūlo poilsio namai „Nidos gaiva“?

Poilsio namų Nidoje įkūrėjai stengėsi, kad apgyvendinimas Nidoje nekeltų visiškai jokio streso, galvos skausmo ar neigiamų emocijų, todėl kartu su patogiu apgyvendinimu su patrauklia nuoma Nidoje pasirūpino ir kitomis svečiams svarbiomis paslaugomis: nemokamu internetu, privačia automobilių stovėjimo aikštele (ir vieta Jūsų automobiliui), dviračių nuoma (už papildomą mokestį), galimybe apsistoti su augintiniais.

Ar poilsio namuose „Nidos gaiva“ yra visi atostogos reikalingi reikmenys ir priemonės?

Tikrai taip, ši nuoma Nidoje sukurta taip, kad netrūktų absoliučiai nieko – nuo higienos iki virtuvės reikmenų. Be to, mūsų siūloma nuoma Nidoje išskirtinė ne tik patogiu apgyvendinimu, bet ir kokybišku aptarnavimu. Prireikus esame pasirengę pasirūpinti kiekvienu savo svečiu – atsakyti į visus rūpimus klausimus, patarti, parekomenduoti ar pasiūlyti, ką veikti Nidoje ir kaip turėti geriausią poilsį Nidoje

Apsisprendėte pasirinkti nuomą Nidoje poilsio namuose „Nidos gaiva“? Susisiekite su mumis telefonu +370 633 12222 arba el. paštu  nidos@gaiva.lt. Šie poilsio namai visada pasirengę pasirūpinti savo svečių nepriekaištingu poilsiu.

https://www.nidos-gaiva.lt/

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.