Miestų festivalis „Inovacijų savaitė 2019“

„Inovacijų savaitė 2019“ – tai nemokamų renginių ir novatoriškų idėjų kupinas įvairiuose Lietuvos miestuose vykstantys festivalis, suburiantis inovacijų entuziastus: visuomenininkus, verslo, mokslo, viešojo sektoriaus atstovus ir jaunimą dalytis ateities vizijomis.  

Ketvirtus metus iš eilės vykstantis festivalis šiemet rugsėjo 16–22 d. aplankys 5 Lietuvos miestus – renginiai vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Tauragėje. Festivalio šūkis – „Inovacijos mano mieste!“.

Festivalio dalyviams bus atviri įvairūs renginiai: paskaitos, konferencijos, seminarai, hakatonai, inovacijų demonstracijos, interaktyvios pramogos, nemokamos programavimo pamokos, protmūšis, atvirų durų dienos ir daug kitų veiklų.

Miestų festivalio „Inovacijų savaitė 2019“ renginius jungia 3 aktualios temos:

  • skaitmeninimas, robotizacija ir dirbtinis intelektas – tai ašis, be kurios neįsivaizduojama šiuolaikinio verslo ir pramonės plėtra, nulemta 4.0 pramonės revoliucijos iššūkių, o poreikis tobulinti skaitmeninius įgūdžius tampa itin aktualus;
  • dizaino inovacijos ir kūrybinės industrijos – tai tema, kuri atveria kelius į kūrybiškumą ir inovatyvių produktų plėtrą panaudojant neribotas dizaino galimybes;
  • jauno ir inovatyvaus verslo skatinimas – tai tema, kurioje didžiulis dėmesys sutelkiamas į perspektyvių idėjų plėtrą, kurias generuoja jaunimas ir startuoliai, kad šios idėjos virstų sėkmingais verslais bei inovacijomis, garsinančiomis Lietuvą.

Vyks daugiau kaip 30 renginių, kurie pritrauks apie 3 tūkst dalyvių.

Festivalio renginiai miestiečius ir miestų svečius kvies atsakyti į svarbius klausimus, kokį poveikį daro naujausios skaitmeninės technologijos, kaip keičiasi mūsų kasdienybė, vartojimo įpročiai, verslai ir pramonė; kokias galimybes atveria nauji dizaino sprendimai, kur jie veda ir kaip keičia mąstymą;  kokį augimo potencialą turi jauni verslai ir startuoliai, investuojantys į inovacijas, kaip jiems padėti vystyti idėjas, kokių reikia priemonių ir įrankių.

Festivalis sukuria galimybes verslui – augti, kurti, eksperimentuoti ir klestėti, mokslui – bendradarbiauti ir panaudoti  žinių potencialą, visuomenei – suprasti inovacijų ir technologijų poreikį bei naudą.

Festivalio metu visuomenininkai, mokslo ir verslo atstovai dalysis sėkmės istorijomis ir pasiteisinusia inovacijų praktika, padėjusia pasiekti jų tikslus.

„Inovacijų savaitės 2019“ renginius organizuoja Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), o globoja Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Renginiai ir registracija: www.inovacijusavaite.lt 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.