Mes budime Šalčioje 2017

Šių metų rugpjūčio 9 – 13 dienomis Papiškių kaime (Šalčininkų r.) vyko tradicinė Šalčios žemės tunto stovykla „Mes budime Šalčioje!“. Šiemet prie mūsų prisijungė ir skautai iš Jonavos LDK Algirdo draugovės. Iš viso stovykloje dalyvavo virš 50 įvairaus amžiaus skautų.

Stovykla buvo ypatinga savo tematika – visi dalyviai buvo miestelio gyventojai, turėjo „pinigus“, galėjo įkurti savo verslą, o tvarką prižiūrėjo policija bei meras su savo pavaduotoju. Tačiau nepamiršome ir įvairiausių paskaitų – nuo pirmosios pagalbos iki pionerijos, kurios buvo svarbios skautų asmeninių įgūdžių lavinimui. Mus taip pat aplankė ir ugniagesiai, kurie supažindino su jų darbu bei paaiškino, ką daryti įvairių nelaimių atveju.

Be teorinės dalies stovykla buvo pilna visokių tradicinių ir aktyvių skautiškų veiklų. Atidarymo ir uždarymo laužai su dainomis ir šokiais, estafetės, orientaciniai žaidimai buvo tik maža stovyklos dalis. Vaikai taip pat žiūrėjo filmus po atviru dangumi, žaidė protų mūšį bei pasilinksmino per „vestuves“.

Visi dalyviai iš stovyklos grįžo pilni geriausių įspūdžių, šiltų prisiminimų ir naujų draugų. Stovykla organizuojama Lietuvos skautų sąjungos ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos lėšomis.

Diana Bezujevskytė, Šalčios žemės tunto stovykla dalyvė

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.

X