Lietingas Šalčininkų atsisveikinimas su vasara

Dėl besibaigiančios vasaros verkia net dangus! Būtent tokioje apsiniaukusioje atmosferoje sekmadienį, rugpjūčio 20 dieną, Šalčininkėliuose atsisveikinta su vasara.

– Džiaugiuosi, kad gamtos išdaigos nesugadino nuotaikos ir atėjote į renginį, kuriame visų laukia geros muzikos, šokio ir dainos dozė. Linkiu Jums gerais praleisti paskutines atostogų dienas, vykusio renginio ir sėkmės, – kreipdamasis į susirinkusius kalbėjo Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič.

Šalčininkėlių publiką taip pat pasveikino Šalčininkų seniūnijos seniūnas Gžegož Jurgo, vylęsis, kas „Atsisveikinimas su vasara Šalčininkėliuose“ taps ne tik tradiciniu, bet ir mėgstamu renginiu. Renginyje taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič.

Renginyje koncertavo dainų ir šokių ansamblio „Eišiščane“ choras, kvartetas „Šansas“ ir ansamblis „Romany Jagury“ iš Eišiškių, o taip pat baltarusių folkloro ansamblis „Svitanak“ iš Visagino.

Renginio dalyviai taip pat stebėjo Valstybės sienos apsaugos tarnybos šunų ir jojimo klubo „Mustangas“ žirgų pasirodymą.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.

X