Kvitų žaidimas baigiasi: spalis – paskutinis mėnuo

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) primena, kad mokesčių administratoriaus organizuojamas Kvitų žaidimas artėja į pabaigą – paskutiniai laimėtojai bus paskelbti šių metų lapkričio 5 d. Beveik 800 vilniečių jau džiaugiasi kvitų žaidime laimėtais piniginiais prizais. Dalyvauti žaidime ir registruoti fiskalinius kvitus dar bus galima visą spalio mėnesį.

„Prašydami kasos aparato kvito už įsigytas prekes, gyventojai asmeniškai prisideda prie šešėlinės ekonomikos mažinimo. Kvitų žaidimo dėka nemažai gyventojų sužinojo, kad būtent fiskalinis kasos aparato kvitas užtikrina tinkamą pajamų apskaitymą – tik tuomet mokesčiai nukeliauja į valstybės biudžetą. Džiugu, kad gyventojai neliko abejingi ir žaidimo sistemoje užregistravo daugiau nei 4,5 mln. už paslaugas ir prekes gautų kvitų“, – teigia Vilniaus AVMI viršininkė Virginija Ginevičienė. Iki žaidimo pabaigos bus paskelbti dar 600 savaitės prizų laimėtojų, o lapkričio 5 dieną – paskutinį didžiojo mėnesio prizo laimėtoją – jis bus išrinktas iš visų per spalio mėnesį žaidimo sistemoje gyventojų užregistruotų kvitų. Naujausiais duomenimis, Kvitų žaidime dalyvavę ir savaitės ar mėnesio prizus laimėję gyventojai atsiėmė apie 364 tūkst. eurų.

Prasidėjus Kvitų žaidimui pastebėta, kad tarp laiminčiųjų kvitų neretai atsidurdavo viešojo maitinimo paslaugas teikiančiose įstaigose gauti dokumentai, tačiau praplėtus vietų, kurių išduoti kvitai dalyvauja žaidime, skaičių[1], stebima registruojamų ir laiminčių kvitų įvairovę.

Primename, kad žaidime dalyvauti galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus, pažymėtus Fiskaliniu logotipu „LTF“, kurių suma ne mažesnė nei 1 euras. Laimingi kvitai skelbiami kiekvieną antradienį per „Lietuvos ryto“ televiziją, apie 18 val. 50 min., informacinės laidos „Reporteris“ metu. Fiskalinių kasos aparatų kvitų pavyzdžius ir visą aktualią su Kvitų žaidimu susijusią informaciją galite rasti internete, adresu kvituzaidimas.vmi.lt.

[1] Žaidime nedalyvauja  šių prekybos tinklų parduotuvėse išduoti kvitai: UAB „MAXIMA LT“, UAB „PALINK“, UAB „NORFOS MAŽMENA“, UAB „RIMI LIETUVA“, UAB „LIDL Lietuva“, UAB „Kesko Senukai Lithuania“.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.