Kviečia „Judrių žaidimų popietė“ Trakuose

Trakų viešoji biblioteka ir VšĮ „Darnaus vystymo projektai“ kviečia pasijausti tvirčiau, smagiau bei sveikiau renginio metu ir kiekvieną dieną.

Vasaros veiklos bibliotekoje tęsiasi! Šį kartą kviečiame visus norinčius į „Judrių žaidimų popietę“ kurios metu susitiksite su dviračių sporto entuziastu, orientavimosi sporto gerbėju Dariumi Karaša (VšĮ „Darnaus vystymo projektai“).

„Ar gali sumanus fizinis aktyvumas padėti mokytis, bendrauti, siekti tikslų, tiesiog smagiau ir įdomiau gyventi? Sakau – tikrai taip!“ – teigia D. Karaša, kuris supažindins su įvairiomis fizinio aktyvumo rūšimis, sumanaus judėjimo, aktyvumo nauda.

Susitikimo metu dalyviai sužinos, kad sumanus aktyvumas ne tik prieinamas kasdien ir kiekvienam, tačiau taip pat yra itin naudingas. Fizinis aktyvumas gali padėti mokiniams siekti geresnių mokymosi rezultatų, geriau jaustis ar pasiekti konkrečių rezultatų pasirinktoje veikloje. Renginio metu lektorius dalinsis savo asmenine patirtimi , pokyčiais gyvenime atradus sportą bei patars, kaip sumaniai judant sportą paversti naudinga ir malonia pramoga.

Renginio metu pokalbius lydės praktiniai paprasti ir įdomūs pratimai, nereikalaujantys specialaus pasirengimo, priversiantys pasijausti tvirčiau, smagiau bei sveikiau renginio metu ir kiekvieną dieną.

Dalyvių laukia staigmenos!

Laukiame jūsų rugpjūčio 17 dieną, 13.30 val. Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje, Birutės g. 44, Trakai. Telefonas pasiteiravimui 8 (528) 22103.
Edita Loiba 
Trakų viešosios bibliotekos vyr. metodininkė

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.

X