Kalėdinė mugė beglobiams gyvūnams paremti “Draugystė”

Visi gatvėse pastebime beglobius gyvūnus, dažniausiai juos matome dar sveikus, dažnai netgi gražius ir, atrodo, kokia čia bėda – per amžius gyvūnai gyveno lauke ir nieko jiems nenutiko. 

Tačiau dažniausiai nebematome jų, kai jie mirtinai sušąla žiemą, kai nuo vargano, pavojų kupino gyvenimo sunkiai suserga ir tyliai merdi, suradę kokį užkampį, kai miršta ką tik gimę gatvėje ar dar blogiau – tiesiog išmesti į gatvę, į konteinerį ar į upę, užkalami rūsiuose, nuodijami piktų žmonių, marinami badu ar net šaudomi, mušami neatsakingų šeimininkų, kai vaduojasi kančiose partrenkti automobilių ar užmėtyti akmenimis.

Tai gyvūnų globos organizacijų kasdienybė.

2019 gruodžio 15 d., 10-18 val sekmadienį, visi, maži ir dideli, kviečiami į Tradiciją jau tapusią smagią Kalėdinę mugę beglobiams gyvūnams paremti “Draugystė” . Mugėje dalyvaus Vilniaus ir kitų miestų beglobių gyvūnų globos organizacijos, kurios prekiaus įvairiausiais daiktais – rankdarbiais, knygomis, suvenyrais bei kitais daiktais.

Mugėje taip pat galėsite išgirsti apie beglobių gyvūnų organizacijų veiklą, savanorystę, savanorystės galimybes, o surinktos lėšos bus skirtos beglobių gyvūnų gelbėjimui (gydymui, vaistams, pašarams ir globos priemonėms įsigyti). Taip pat galite atnešti ir dovanų mūsų globojamiems gyvūnams. Jiems visada reikia maisto, paklotėlių, žaislų. Dauguma mūsų ruošiamės Šv. Kalėdoms, skubame surasti dovanų savo artimiesiems, jaučiamės kiek pakylėti ir spinduliuojame gera nuotaika, pasidalinkime ja ir su likimo nuskriaustais gyvūnais.

Tad visų laukiame Užupyje “Užupio” kavinėje adresu Užupio g. 2 Vilnius, Kalėdinėje mugėje beglobiams gyvūnams paremti “Draugystė” .

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.