Kaip nebrangiai suteikti savo būstui naujų akcentų

Jeigu pabodo dabartinis jūsų būsto interjeras arba, tiesiog, norite atsinaujinti, patekote būtent ten, kur reikia. Šiame straipsnyje mes pasidomėsime veiksmingų bei efektyvių redekoravimo sprendimų gausa. O svarbiausia – ieškosime tokių galimybių, kurios nenuplėštų devinto kailio. Kokių baldų reikėtų ieškoti, ką iš namų reikėtų išmesti, ką pakeisti ir ko neatsisakyti tam, kad nebrangiai suteiktumėte savo dabartiniam būstui naujų spalvų. Skaitykite ir sužinokite!

Įsigykite ir išstatykite naujus prieškambario baldus

Nuo ko geriau pradėti, jeigu ne nuo pradžių, tiesa? Daugumos namų pradžia yra prieškambaris arba koridorius. Būtent tai yra pirmoji vieta ir erdvė, kurią visi pamatome įėję į namus. Dažnai jai dėmesio skiriama tikrai nedaug, todėl prieškambario baldai, išvaizda bei kiti estetiniai elementai šioje vietoje yra ganėtinai nuobodūs arba neprižiūrėti. Spintelės, lentynėlės, veidrodžiai, kabyklos, stovai, dėžės ar kiti prieškambario baldai leis sukurti naujesnę, malonesnę atmosferą šioje erdvėje. Tokių baldų įsigijimas bus naudingas ne tik estetine prasme, tačiau ir praktikoje. Dėl to, kad bus spintelių, stovų ir dėžių ir gal net kur prisėsti, patogiai galėsite apsirengti arba priimti svečius.

Atsikratykite didelių kilimų, juos pakeiskite mažais

Nors pastaraisiais metais kilimai vėl tampa ganėtinai populiarūs, tačiau tarp skoningų interjero elementų rasti didelių kilimų darosi vis sunkiau. Daug dažniau pirkėjai bei dekoratoriai renkasi nedidelius, dekoratyvinius kilimėlius, kuriuos stato po stalais, didesniais baldais ir taip toliau. Jeigu norite savo būstui suteikti modernių akcentų bei išvengti didžiulių dulkių sankaupų bei nepraktiškos ir sunkios kilimų priežiūros – didžiuosius kilimus išmeskite ir pakeiskite juos naujais, mažesniais.

Laikas naujai patalynei

Turbūt nėra kito tokio interjero akcento kaip patalynė, kurį pakeitus, jaučiasi toks ryškus skirtumas. Iš esmės tai nėra brangi investicija, nebent rinksitės šilko ar iš kitos aukštos kokybės medžiagų pagamintus patalus. Jų galima įsigyti ir internetu, tačiau turite būti tikri, kad audinys bus malonus prisilietimui, o spalva bei raštas derės prie jūsų interjero. Smagu tai, kad nereikės nieko išmesti, perstumdyti ar per daug keisti, pakaks tik pervilkti.

Pakeiskite vonios baldus

Čia mes neturime omenyje pačios vonios, dušo kabinos, o labiau norėtume dėmesį atkreipti į po čiaupu esančią spintelę, lentynėles bei spinteles, kurios retai sulaukia delikačios ir rūpestingos priežiūros. Vonios baldai nėra tokie brangūs kaip svetainės baldai ar dauguma lauko baldų, tačiau išlaidų čia vis tiek bus. Apie tai, kad jau pats laikas keisti vonios baldus dažniausiai byloja jų išvaizda. Nuolat su drėgme kontaktuojantys paviršiai gali deformuotis. Atsiradę gumbai ir iškilumai bei tarpai aiškiai praneša apie reikalingus pokyčius. Internete gausu vonios baldų geromis kainomis, tačiau dėl šių pokyčių tikrai vertėtų pasivaikščioti po įprastą vonios baldų parduotuvę, pačiupinėti ir akimis įvertinti produktus, kad tiksliai žinotumėte, ko norite.

Perdažykite svetainės ir/arba miegamojo sienas

Tas pats galioja ir fototapetų, paprastų tapetų arba sienos apdailos pakeitimui. Sienų spalva yra bene lengviausiai įsimenamas ir labiausiai įstringantis be kurio interjero akcentas. Tad, jei norite emocijas kardinaliai pakeisti, pakeiskite sienų spalvą. Tai nebus taip brangu, kaip kapitalinis remontas, bet pokyčių stiprumas panašus.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.