„Jaunimo vasara“ skelbia atostogų pabaigą

Kad ir kaip būtų gaila, atostogos eina į pabaigą. Tradiciškai Šalčininkų vasaros atostogų pabaigos pranašu tapo tradicinė „Jaunimo vasara“, renginys, skirtas jaunimui.

Susirinkusiuosius pasveikino Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, Šalčininkų rajono jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Beata Petkevič.

– Šalčininkų rajono jaunimas yra ypatingas, nes yra ne tik aktyvus, kūrybingas, darbštus, bet ir be galo atviras, įsteigęs rajone net 30 jaunimo organizacijų. Šalčininkų rajono savivaldybė, remdama jaunimo veiklą, šiemet skyrė finansavimą 16 jaunimo organizacijų pateiktų projektų. Kasmet finansavimas didėja. Džiaugiuosi galėdama teigti, kad Šalčininkų rajono savivaldybė palaiko glaudžius bendradarbiavimo ryšius su veikiančiomis organizacijomis. „Jaunimo vasara“ – tai bendras mūsų visų kūrinys ir dovana, – kalbėjo  Beata Petkevič.

Geros muzikos dozės šventė vyko š. m. rugpjūčio 26 d. Šalčininkų miesto parke. Žinoma, pagrindinė renginio dalis – koncertas. Miesto parke skambėjo dainos įvairiomis kalbomis – lietuvių, lenkų, rusų, anglų. Šventėje negalėjo pritrūkti Šalčininkų žvaigždžių – grupių „Black guitars“, „Fly right now“, „Art of Music“ – visada laukiamų, mylimų, kaskart stebinančių publiką repertuaro naujovėmis. Ne pirma karta Šalčininkų scenoje koncertuoja lenkų kilmės muzikantai iš Vilniaus „Will‘n‘ska“ ir „Blac Biceps“. Energinga punk muzika ir solistų bendravimas su publika pastūmėjo susirinkusius linksmintis ir pritarti jau gerai žinomoms dainoms.

Vakaro žvaigžde šiemet tapo „Tasty Poison“ iš Nyderlandų, o linksmass žiūrovų nuotaikas lydėjo diskoteka su dj Paul Monroe.

Irena Kolosovska, Šalčininkų rajono savivaldybė

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.

X