Įsikrauk sporto: artėja didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje

Ar žinote, koks jausmas kartu su sporto entuziastais dalyvauti masinėje geros nuotaikos kupinoje treniruotėje? Tai pajusti galėsite netrukus, nes kovo 21 d. Vilnių vėl šturmuos maksimalus sporto iššūkis – didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje „Nike treniruočių diena“. „Litexpo“ parodų ir kongresų centre organizuojamoje sporto šventėje dalyvių lauks skirtingos sporto zonos ir daugiau kaip 25 treniruotės su geriausiais Lietuvos ir užsienio treneriais.

„Jau septintą kartą sporto entuziastus kviečiame apsilankyti savotiška pavasario pradžios tradicija tapusiame renginyje „Nike treniruočių diena“. Metai iš metų pastebime, kad susidomėjimas šiuo renginiu auga, o dalis aktyvaus gyvenimo būdo mylėtojų festivalį jau būna įsitraukę į savo kalendorių dar prieš jį paskelbiant, todėl ir vėl su nekantrumu laukiame ištikimų sporto entuziastų“, – sako renginio iniciatorė, sporto prekių gamintojos „Nike“ prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė ir priduria, kad šis renginys yra puiki galimybė ir visiems tiems, kurie dar svarsto ar bando atrasti sau tinkamiausias treniruotes – treniruočių dienoje jie tikrai ras atsakymą ir pasikraus neįtikėtinai geros energijos, emocijos ir motyvacijos sportuoti.

Manantieji, kad šis renginys tik viena didelė treniruotė, – klysta. „Nike treniruočių diena“ – tai sporto užtaisas, siūlantis įvairių įsikrauti  ir atrasti kviečiančių sporto veiklų, skirtų tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Po vienu stogu vyks daug skirtingų treniruočių, kur dalyviai turės galimybę sportuoti su geriausiais Lietuvos ir užsienio treneriais.

Renginys pasitiks net su keliomis skirtingomis sporto zonomis – tad rinktis tikrai bus iš ko:

  • Pasiilgote šiek tiek daugiau tempo ir norite skruostus nuspalvinti sveiku raudoniu? Puiku! HIGH zona su aktyvesnėmis ir intensyvesnėmis treniruotėmis tikrai pakraus energijos. Šioje scenoje laukia net 8 skirtingos aukštesnio intensyvumo treniruotės po 30 minučių.
  • Galvojate, kad vertėtų sustiprinti giliuosius kūno raumenis, nugarą, gerinti lankstumą ar sumažinti įtampą? „Nike treniruočių diena“ turės jums ką pasiūlyti. Ramesnio ir žemesnio intensyvumo treniruočių ieškantys galės mėgautis „Pilates“, „Joga“, „Body Ballance“ ar kitomis treniruotėmis LOW salėje.
  • Taip pat dalyviai savo jėgas galės išmėginti atskiroje „Nike Training Club“ zonoje, o dviračių sporto mėgėjų laukia speciali zona su intensyviomis dviračių treniruotėmis.

„Žodžiais sunku nusakyti, kokia gera atmosfera lydi šį renginį, tai reikia pajusti, sudalyvauti. Žmonės sportuoja, bendrauja, sutinka bendraminčių, ieško atsakymų, įkvėpimo ir, manau, tikrai tai randa. Viską pastiprina nuotaikinga muzika, daug šviesų, efektų, dekoracijos. Tikras geros nuotaikos kupinas sporto vakarėlis! Tad siūlome ruošti sporto kuprines, čiupti vandens gertuves ir kalendoriuje žymėti, kad kovo 21 d. jūs sportuojate“, – šypsodamasi sako M. Monstavičiūtė

Visi norintieji įsikrauti laimės hormonų endorfinų – kviečiami pajudėti kovo 21 d. „Litexpo“ vyksiančiame renginyje „Nike treniruočių diena“. Iki vasario 16 d. bilietus galite įsigyti pigiau. Daugiau informacijos apie renginį galima rasti http://niketrainingday.lt/.

 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.