IŠ BALTARUSIJOS ĮVAŽIAVUSIO „VOLVO V70“ SLĖPTUVĖSE BUVO DAUGIAU KAIP 3 TŪKST. PAKELIŲ KONTRABANDOS

Varėnos rinktinės pasieniečiai sulaikė Šalčininkų rajono gyventoją, kuris per Šalčininkų punktą automobilio slėptuvėse įvežė daugiau kaip 3 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų.

Trečiadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės pareigūnai maždaug už 20 metrų nuo Šalčininkų kontrolės punkto sustabdė automobilį „Volvo V70“. Jį vairavęs 42-ejų Šalčininkų rajono gyventojas buvo ką tik iš Baltarusijos per Šalčininkų punktą įvažiavęs į Lietuvą.

Norėdami išsiaiškinti, ar vyras į Lietuvą neįvežė draudžiamų daiktų, pasieniečiai surengė pakartotinį „Volvo V70“ patikrinimą. VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad automobilyje įrengta slėptuvių, į kurias pridėta kontrabandos. Baltarusiškas cigaretes pasieniečiai traukė ir iš bamperių, ir iš stogo, ir iš ratų,  ir iš kitų mašinos vietų.

Paaiškėjo, kad į „Volvo V70“ buvo sukišti net 3157 pakeliai cigarečių „NZ Gold“, „Minsk Capital QS“ ir „Winston Blue”. Rūkalai pažymėti baltarusiškais akcizo ženklais.

Varėnos pasieniečiai dėl kontrabandos pradėjo ikiteisminį tyrimą. Į areštinę uždarytam Šalčininkų rajono gyventojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.