„Inovacijų savaitė 2019“ grįžta į Lietuvos miestus: paskelbtas konkursas

Miesto festivalis „Inovacijų Savaitė 2019“ šiemet organizuojamas jau ketvirtą kartą ir vyks rugsėjo 16-22 d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) paskelbė konkursą renginiams organizuoti ir kviečia įvairias organizacijas siūlyti netradicinius savo sprendimais renginius, kurie pritrauktų verslo, visuomenės ir žiniasklaidos atstovų dėmesį. Šių metų renginio šūkis – „Inovacijos mano mieste!

Kadangi inovacijos lydi mums kiekvieną dieną, o be jų neįsivaizduojame savo kasdienybės, organizatoriai kviečia paminėti šią savaitę savo mieste ir  atsiųsti įdomią renginio idėją konkurso komisijai. Bus atrenkami finansuoti inovatyviausi renginiai.

Svarbiausios šių metų festivalio temos: skaitmeninimas, robotizacija ir dirbtinis intelektas; dizaino inovacijos ir kūrybinės industrijos; startuoliams ir jaunam verslui skirti renginiai.

Prioritetiniai miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, tačiau renginiai kitose Lietuvos vietovėse tai pat gali būti atrinkti finansuoti.

Festivalio tikslas – komunikuoti visuomenei apie inovacijų ir technologijų pažangą ir skatinti inovacijų kultūrą Lietuvoje. Festivalis skirtas plačiai auditorijai: nuo profesionalo (verslininko, mokslininko) iki moksleivių, studentų, inovacijomis besidominčių žmonių.  Renginys kasmet pritraukia apie 3 tūkst. dalyvių. Renginys prisideda prie Lietuvos kaip inovacijų ir technologijų šalies įvaizdžio kūrimo.

Panašūs renginiai vyksta įvairiuose pasaulio ir Europos miestuose, žinomiausias jų – Oslo inovacijų savaitė, kasmet vykstanti Norvegijoje.

„Inovacijų Savaitę“ kasmet organizuoja Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) bei Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Konkurso sąlygos

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.