Ingos Stumbrienės šeima trumpam tapo lenktynininkais

Sekmadienį vilniečiai neatsispyrė pagundai kartu su vaikais pajusti nors ir mažų, bet labai karštų „Hot Wheels“ mašinėlių padangų griausmo. Renginyje, skirtame paminėti Tarptautinę vaiko gynimo ir Tėvo dieną, dalyvavo Inga Stumbrienė su šeima bei Diana Dargienė su dukra.

Prekybos centre „Panorama“ vykusi pramogų fiesta sutraukė kelias dešimtis vaikų, degančiomis akimis norėjusių I Stumbriene automobilyjeišbandyti specialiai sukurtą trasą ir varžytis greičio varžybose. Renginio metu žaislinių mašinėlių buvo galima prisirinkti visą glėbį – azartiškoji „mašinėlių griebtuvių“ rungtis nepaliko abejingų. Jose puikiai sekėsi verslininkų Ingos ir Aivaro Stumbrų atžaloms, sūnui Gabrieliui ir dukrai Estelai. „Mano vaikai, ypač Gabrielius, yra didelis šių mašinėlių gerbėjas, tad jam net ir šiltą savaitgalį verta lauką iškeisti į žaislines mašinėles“, – pripažino I. Stumbrienė.

Šventės ašimi tapo „ENEOS 1000 km lenktynėse“ dalyvausiantis automobilis BMW M3, kurį pristatė lenktynininkai Eidmantas Nekrošius bei Robertas Aukščiūnas. Sportinis keturratis traukė praeivių akį nusifotografuoti ne tik šalia jo, bet ir viduje. Pagundai išmėginti vairuotojo kėdę neatsispyrė ir įžymios mamos, neslėpdamos noro atsidurti tikroje lenktynių trasoje. D. Dargienės dukra Unė džiaugėsi galimybe bent trumpam įsijausti į profesionalios lenktynininkės kailį.

Įvairaus amžiaus berniukai ir mergaitės turėjo progą išbandyti specialią „Hot Wheels“ trasą, dalyvauti toliausiai riedančios mašinėlės konkurse, pasipuošti proginiu priešiniu ant veido bei mėgautis spalvingu šventiniu tortu. Be to, visi žaidimuose dalyvavę vaikai gavo ir savo pirmuosius vairuotojo pažymėjimus, patvirtinančius teisę lenktyniauti mažosiomis lenktynių mašinėlėmis.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.