Ilgamečio bendradarbiavimo rezultatas – kupinos įspūdžių ir naujų pažinčių moksleivių atostogos

Liepos 27-ąją Vilniaus rajono savivaldybėje su mere Marija Rekst susitikti atvyko daugiau kaip dešimtį metų glaudžius bendradarbiavimo ryšius palaikantys partneriai iš Kosakovo valsčiaus (Lenkijos Respublika): viršaitis Ježi Vludzik (Jerzy Włudzik), Tarybos narė Alicja Brzozovska (Alicja Brzozowska), Kosakovo komunalinio ūkio inspektorė Elvira Klein (Elwira Klein), Kosakovo gimnazijos muzikos mokytoja Magdalena Piasečna (Magdalena Piaseczna), verslininkas ir operatorius Pavel Narloch (Paweł Narloch) bei vairuotojas Januš Chelmikovski (Janusz Chełmikowski).

Kosakovo delegacijos atstovai į Vilniaus rajoną atvyko aplankyti Dūkštų seniūnijoje besiilsiančių ir vasaros atostogas leidžiančių moksleivių iš Kosakovo. Nuo 2004 metų kultūros ir meno, sporto ir turizmo, mokslo ir švietimo, savivaldos, aplinkos apsaugos, labdaros bei vaikų ir jaunimo mainų srityse glaudžiai bendradarbiaujantys Kosakovo valsčius ir Dūkštų seniūnija kiekvieną vasarą vykdo moksleivių mainus. Šiais metais, kol dvidešimties moksleivių grupė iš Kosakovo poilsiauja Dūkštų seniūnijoje, trisdešimt Dūkštų seniūnijos moksleivių atostogas leidžia Kosakovo apylinkėse, kurios pritraukia daug saulės, jūros ir pramogų pasiilgusių lankytojų. Moksleivių grupė iš Vilniaus rajono apsistojo naujai pastatytoje, baseiną, futbolo ir krepšinio aikšteles, teniso ir badmintono sales turinčioje Kosakovo gimnazijoje, gaudo saulės spindulius prie jūros, vyksta į ekskursijas.

Susitikimo dalyviai pasidalijo pastarųjų metų pasiekimais, papasakojo apie sėkmingai įgyvendintas iniciatyvas bei aptarė tolesnio glaudaus ir gražaus bendradarbiavimo galimybes.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst padėkojo Kosakovo valsčiaus atstovams už tiek metų plėtojamą draugystę, sudarytas puikias sąlygas rajono vaikams pailsėti, susirasti naujų draugų, pasikrauti teigiamų emocijų ir gerų įspūdžių naujiems mokslo metams. Merė atvykusiems svečiams įteikė Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojų pagamintas angelų figūrėles, simbolizuojančias padėką už gražias iniciatyvas ir gerumą rūpinantis mažaisiais rajono gyventojais ne tik vasaros metu bet ir naujametiniu laikotarpiu.

Kosakovo valsčiaus viršaitis atsidėkodamas merei už gražius žodžius įteikė Kosakovo valsčiaus įgyvendintų darbų knygą.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.