Įkraunamas hibridinis „Renault Captur” – tarp septynių Lietuvos geriausiųjų

Jau 24-ąjį kartą vykstantys „Lietuvos metų automobilio“ rinkimai šiemet išsiskiria dalyvių įvairove, kuri rodo, kad sparčiai judama automobilių elektrifikavimo link. Į finalinį septintuką patekęs „Captur E-TECH Plug-in Hybrid“ – pirmasis B segmento SUV, siūlantis iš tinklo įkraunamą hibridinę versiją už prieinamą kainą. Hibridinis „Captur“ vien elektra gali nuvažiuoti iki 50 kilometrų mišriuoju ciklu ir iki 65 kilometrų mieste. Mišriuoju ciklu naujasis „Captur E-TECH Plug-in Hybrid“ sunaudoja 1,4 l/100 km ir išmeta 32 g CO2/km (pagal WLTP).

„Lietuvos metų automobilio 2021” vertinimo komisijos narys, socialinių tinklų videografas Dainius Leonavičius hibridinį „Captur“ išskyrė dėl komforto bei universalumo, nes jis yra tinkamas tiek kelionėms mieste elektriniu režimu, tiek ilgesnėms išvykoms į užmiestį ar kelionėms su šeima, naudojant vidaus degimo variklį ir nesirūpinant dėl nuvažiuojamo atstumo bei akumuliatoriaus įkrovos.

„Hibridinis „Renault Captur E-TECH” išsiskiria puikia garso izoliacija, tyliu pajudėjimu iš vietos (kiekvieną kartą pajudama elektriniu režimu), komfortiška pakaba, nemaža erdve sėdintiems gale. Ne vieną juo besidomintį gali sužavėti naujojo „Renault” stiliaus salono architektūra ir kokybiškos medžiagos viduje bei jo išvaizda. Šis modelis yra pakankamai universalus, nes tiks ir važinėjimui mieste (ypač dėl deklaruojamos 65 km ridos viena elektros baterijos įkrova), ir šeimos kelionėms.“ – savo įspūdžiais apie hibridinį „Captur“ dalinosi D. Leonavičius.

„Renault“ inžinierių sukurtos ir užpatentuotos „E-TECH“ hibridinės technologijos pagrindą sudaro du tarpusavyje susiję elektriniai varikliai, inovatyvi pavarų dėžė ir vidaus degimo variklis. „E-TECH Plug-in“ hibridinės technologijos atveju padidintos talpos akumuliatorius prailgina elektrinio variklio naudojimą.

Kas taps „Lietuvos metų automobiliu 2021” paaiškės jau šį penktadienį, lapkričio 27 dieną. Tai pat bus išrinkti įvairių nominacijų laimėtojai, tarp kurių „Metų miesto visureigiu“ pretenduoja tapti ir „Renault Captur E-TECH Plug-In Hybrid“.

Prieš metus „Lietuvos metų automobiliu 2020” išrinktas „Renault“ bestseleriu tapęs penktosios kartos „Renault Clio”.

Apie „Renault“

„Renault“ įmonių grupė gamina automobilius nuo 1898 m. Šiandien ji yra tarptautinė daugiaženklė grupė, 2019 m. pardavusi beveik 3,8 mln. automobilių 134 šalyse, turinti 40 gamyklų, 12 700 pardavimo vietų, kuriai dirba per 180 000 darbuotojų.

Siekdama pagrindinių ateities technologijų iššūkių ir tęsdama savo pelningo augimo strategiją, įmonių grupė naudojasi tarptautine plėtra bei savo prekės ženklais – „Renault“, „Dacia“, „Renault Samsung Motors“, „Alpine“ ir „LADA“ – kartu su savo elektromobiliais ir unikaliu aljansu su „Nissan“ ir „Mitsubishi Motors“. „Renault“ priklausančios Formulės 1 komandos įsipareigojimai 2016 metų pasaulio čempionate reiškia, kad „Renault“ automobilių sportą priima kaip inovacijų ir prekės ženklo propagavimo kryptį.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.