Galinių amortizatorių keitimas greitai ir patikimai

Amortizatoriai yra labai svarbi važiuoklės dalis. Automobilyje iš viso sumontuoti keturi amortizatoriai – kiekvienam ratui po vieną. Galinių amortizatorių keitimas reikalingas tuomet, kai pastebite, jog kažkas ne taip galiniuose ratuose. Šiame straipsnyje bus plačiau peržvelgti amortizatorių gedimo požymiai, kada reikia kreiptis pagalbos. Skaitydami toliau taip pat atrasite patikimus mechanikus, kurie užtikrins kokybiškas automobilių remonto paslaugas.

Geri amortizatoriai dar didesniam saugumui

Turbūt net nereikia to sakyti, jog nuo amortizatorių būklės priklauso ir likusios automobilio važiuoklės dalys, kadangi visos jos yra tarpusavyje susijusios. Važinėjant su susidėvėjusiais amortizatoriais neišvengiamai paveikiamos ir kitos detalės, todėl šį gedimą būtina skubiai šalinti, kol jis nepersimetė į kitas dalis. 

Gerai veikiantys amortizatoriai užtikriną lengvą transporto priemonės valdymą, ypač stabdant, darant posūkius, važiuojant nelygia kelio danga. Ratai apsaugomi nuo smūgių, kartu lėčiau dėvisi ir padangos, o keleiviams užtikrinamas didesnis komfortas.

Amortizatorių gedimo požymiai

Kokie ženklai išduoda galimą amortizatorių gedimą? Visų pirma, tai pailgėjęs stabdymo kelias. Stabdyti tampa sunkiau, sugaištama daugiau laiko. Antra, valdyti automobilį tampa sunkiau, ypač kuomet sukama į šoną ar važiuojama didesniu greičiu. Trečia, gali išbėgti amortizatoriaus skystis. Yra ir kitų amortizatorių gedimo požymių, tačiau šie išvardintieji patys dažniausi.

Profesionalių specialistų paslaugos

Sugedus amortizatoriams jų tikrai nepakeisite patys, todėl reikės kreiptis į specialistus. Geriausia kreiptis ne į bet kokius, o tik į patyrusius mechanikus, dirbančius specializuotame autoservise, kurie užtikrins nepriekaištingą darbų kokybę. 

Galinių amortizatorių keitimas yra pigesnis, negu priekinių, kadangi viskas atliekama kur kas paprasčiau ir greičiau. Galiniai amortizatoriai dėvisi lėčiau ir nėra tokie svarbūs, kaip priekiniai, todėl ir jų gedimai ne tokie dažni. Abu galiniai amortizatoriai yra keičiami kartu, net jeigu sugedęs tik vienas.

Kartais važiuoklėje gali pasitaikyti dar ir daugiau gedimų, todėl keičiamos papildomos važiuoklės detalės, darbai tada dar brangesni. Tačiau, jeigu kreipėtės laiku, papildomų gedimų gal ir nepasitaikys. Visa tai nustatys meistrai automobilio apžiūros metu kuomet atvyksite į Panevėžyje esantį autoservisą.

Greitas ir nebrangus galinių amortizatorių keitimas, kurį atlieka savo srities ekspertai. Nelaukite kol gedimai taps rimtesni – atvykite jau dabar!

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.