G. Nausėda skaidys Ekonominės ir socialinės politikos grupę Prezidentūroje

Saulius Jakučionis

Išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda antradienį pranešė, kad skaidys ekonominės ir socialinės politikos patarėjų korpusą Prezidentūroje į dvi grupes.

„Ji skaidysis į Ekonomikos ir finansų grupę, viena, ir antra grupė galėtų būti Socialinės apsaugos ir sveikatos reikalų grupė“, – žurnalistams sakė G. Nausėda.

Pasak jo, šiuo metu Prezidentūroje įsteigta Ekonominės ir socialinės politikos grupė yra neproporcingai didelė kitų grupių atžvilgiu.

Jis kol kas neįvardija būsimųjų patarėjų pavardžių ir žada tai padaryti iki inauguracijos liepą.

Tačiau išrinktasis prezidentas patvirtino beveik sutaręs su būsimu vyriausiuoju patarėju teisės klausimais.

„Tai yra žmogus, dirbantis valstybės tarnyboje šiuo metu, puikus teisininkas ir, svarbiausia, principingas žmogus“, – kalbėjo G. Nausėda.

Pasak jo, galimos pavardės aiškėja ir kalbant apie Ekonomikos ir finansų grupės bei Nacionalinio saugumo grupės vadovus.

Kadenciją baigianti prezidentė Dalia Grybauskaitė turi septynis patarėjų korpusus – Ekonominės ir socialinės politikos, Nacionalinio saugumo, Švietimo, mokslo ir kultūros, Teisės, Vidaus politikos ir Užsienio politikos grupes bei Spaudos tarnybą.

G. Nausėda taip pat pranešė ketinantis tęsti D. Grybauskaitės inicijuotą socialinę kampaniją „Už saugią Lietuvą“.

„Šita kampanija man atrodo prasminga, tęstina ir aš tikrai neketinu šitos iniciatyvos nutraukti“, – sakė išrinktasis prezidentas.

„Kokia forma prisidėčiau aš arba mano žmona šiandien galbūt būtų šiek tiek ankstoka teigti. Manau, kad tikrai surasime kokią formą, nes tai yra graži, prasminga iniciatyva, kuri, be kita ko, duoda apčiuopiamus ir labai svarbius rezultatus“, – pridūrė jis.

G. Nausėdos inauguracija vyks liepos 12 dieną.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.