Besibaigiant vasarai Dieveniškėse – padėkos, koncertas, skanėstai

Koncertas, pabaigtuvių kiemeliai, skanėstai ir padėkos nusipelniusiems seniūnijos gyventojams – tai pagrindiniai renginio, įvykusio Dieveniškėse rugpjūčio 19 d., elementai.

Susirinkusius šventės dalyvius pasveikino seniūnijos seniūnė Česlava Marčinkevič ir Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič, dėkojusios atėjusiems už norą kartu praleisti laiką.

Iškilmingas renginio akcentas – Dieveniškių seniūnijai nusipelniusių žmonių apdovanojimas. Už visuomeninę veiklą Šalčininkų rajono mero Zdzislavo Palevičiaus pasirašytus diplomus gavo Jan ir Janina Chorunžos (Ureliai), Lena Nevidomska, Danuta Poplavska (Dieveniškės), sporto varžybose seniūniją reprezentuojantys Kazimiras Kropa, Gintaras Raževičius, Mečislovas Butrimas, Ivanas Dvinelis. Diplomai taip pat įteikti daugiavaikėms šeimoms – Dianai ir Olegui Verbickiams, Ramūnei ir Jonui Pigagoms, Evai ir Rišardui Borovskiams. Seniūnijos darbe padeda seniūnaičiai, kuriems skirti ypatingi padėkos ir pagarbos žodžiai. Dieveniškių seniūnijoje tokių žmonių yra šešetas: Renata Biajgo, Danuta Žybort, Gražina Žurienė, Kristina Blažys, Kristina Smirnova, Irena Boguševič. Nepritrūko padėkų ir vietos ūkininkams, dalyvaujantiems žemės ūkio projektuose – Dariui Krečiui, Vladislavui Ivanovui, Jevgenijui Bernackiui, Jaroslavui Ščikno, Andrejui Siliukui.

Pakilią renginio nuotaiką kūrė ansambliai „Solčane“ ir „Priniamoncy“ iš Baltarusijos, o taip pat Dieveniškių šeimininkių paruoštos vaišės.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.

X