Atpalaiduojantis masažas: geriausias būdas panerti į ramybės būseną

Atsipalaiduokite nuo galvos iki pirštų galiukų vos per kelias akimirkas! Atpalaiduojantis masažas leis pamiršti viską kas sukasi už masažo salono durų…

Šis masažas dar kitaip vadinamas relaksaciniu. Vien jau šio masažo pavadinimas rodo jo poveikį ir tikslą. Gilaus relaksacinio pobūdžio masažas ramina centrinę nervų sistemą, atpalaiduoja raumenis, sumažina dirglumą, pašalina nuovargį. Atpalaiduojantis masažas atliekamas lėtais ir plačiais judesiais, kurie mažina įtampą bei nuovargį. Pavargusiems raumenims atpalaiduoti taikomi trumpi tempimo judesiai. Jis gali būti atliekamas visam kūnui arba specifinėms vietoms. Svarbu paminėti, kad šio masažo metu yra naudojami eteriniai aliejai dar labiau sustiprinti atsipalaidavimo, ramybės, pasinėrimo į save poveikiui.

Atpalaiduojantis masažas Vilniuje

Vilniuje apstu masažų ir SPA salonų, tad pasirinkimas išties didelis. Čia rasite įvairiausių masažų nuo atpalaiduojančių, iki holistinių, švediškų, anticeliulitinių ir t. t. Štai Azia spa masažų salonas, gali Jums pasiūlyti vieną didžiausių atpalaiduojančių procedūrų pasirinkimą sostinėje. Azia spa specialistai atlieka masažus moterims, vyrams bei poroms. Populiariausi viso kūno masažai šiame SPA centre yra SPA programa „Rytietiška magija“ ir SPA kompleksas „Rytietiškas prisilietimas“. Pastarasis masažas ne tik atpalaiduoja, ramina ir mažina stresą, bet ir valo odą, ją atgaivina, praturtina.

Spa Shanti salonas, siūlo antistresinę programą „Shanti SPA Balance“. Ją sudaro karališkasis pasisveikinimas, indiškas galvos masažas, kaklo, pečių, sprando ir menčių masažas su antistresinio poveikio šveitikliu, refleksologinis pėdų masažas ir galiausiai, atpalaiduojamoji pirtis.

East Island salonas, tiesiog alsuoja prabangiais Rytų kvapais! Čia atliekamas specialus ritualas, kurio metu mėgaujamasi rožių vonia, egzotiniu kūno šveitimu bei, žinoma, aromaterapiniu viso kūno aliejaus masažu. Aromaterapinis masažas, kuriam naudojami natūralūs augaliniai ir eteriniai aliejai, efektyviai atpalaiduoja įtemptus raumenis arba juos tonizuoja, šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų, gerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą.

Didlaukio klinika kviečia vilniečius išbandyti tibetietišką viso kūno masažą. Šio masažo metu naudojama senovės Tibeto technika, padedanti atkurti balansą žmogaus kūne ir sieloje. Tibeto medicina į sveiką kūną žiūri kaip į visumą, fizinių ir energinių sistemų balansą, todėl dėmesys skiriamas ne problemiškai vietai ar organui, bet visai organizmo sistemai – kas yra negalavimo arba geros sveikatos šaknys.

Atpalaiduojantis masažas Kaune

Kaune taip pat rasite įvairiausius, masažus siūlančius, salonus. Vienas iš jų „Sielos ir kūno balansas“, kuriuose atliekamas atpalaiduojantis masažas „Heraklio sapnas“, padėsiantis atsikratyti nuovargio ir įtampos. Sakoma, jog jis gali nunešti į mitinių herojų sapnus!

„Monart“ kviečia visus pavargusius nuo nuolat kamuojančio streso apsilankyti viso kūno atpalaiduojančiame masaže. Šis masažas išties naudingas, nes efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būklę, sumažina dirglumą, grąžina gerą savijautą, malšina stresą, gerina širdies ritmą ir gerina kraujo apykaitą.

„Alpetri“ salonas, o tiksliau masažuotoja Vaida, taip pat kviečia į atpalaiduojantį masažą. Jis tinka be išimties visiems, norintiems užsimiršti ir atitrūkti nuo kasdienės rutinos. Šis masažas efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną.

Na, o „Nidos kopos“ siūlo išbandyti gintarinį nugaros masažą, kuris puikiausiai tiks nuolat skubantiems ar sėdimą darbą dirbantiems asmenims. Jis padės atgaivinti nugaros, sėdmenų, kaklo ir galvos raumenis. Raumenys atsipalaiduos, pagerės kraujotaka, o judėti taps daug lengviau!

Taigi, jei ieškote būdų kaip atsipalaiduoti Vilniuje bei Kaune, tai – geriausi pasiūlymai, kuriuos išbandę tikrai nesigailėsite! Atpalaiduojantys masažai – geriausias sprendimas nuolat skubančiame pasaulyje gyvenančiam žmogui.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.