AGATA skatina smulkų verslą ir Lietuvos muzikantus laikytis drauge

Be muzikos veikla kavinėse, baruose, parduotuvėse, grožio salonuose sunkiai įsivaizduojama. Muzika pritraukia klientus, padeda parduoti, sukurti tam tikrą įvaizdį, atmosferą. Naudojant muziką viešai, o ne asmeniniams poreikiams būtina turėti licenciją ir tokiu būdu atlyginti atlikėjams ir įrašų leidėjams. 

Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA, surenkanti ir paskirstanti atlygį atlikėjams ir fonogramų gamintojams, kartu su didžiausia legalia lietuviškos muzikos pasiklausymo platforma PAKARTOT.LT skatina palaikyti Lietuvos muzikantus.

„Tiek Lietuvos muzikantams, tiek smulkiesiems verslams karantino laikotarpis yra be galo sunkus. Kviečiame smulkaus verslo atstovus bendradarbiauti ir savo veikloje naudoti lietuviškos muzikos platformą PAKARTOT.LT, o AGATA mainais suteiks 20% nuolaidą licencijai.”, – sako asociacijos AGATA direktorė Agnė Begetė

20% nuolaidą AGATA licencijai gali gauti visi smulkūs verslai, kurie savo veikloje naudos lietuviškos muzikos pasiklausymo platformą PAKARTOT.LT. Atlikėjams ir fonogramų gamintojams už perklausytas muzikos sekundes bus skaičiuojamas atlygis.

PAKARTOT.LT – didžiausias lietuviškos muzikos archyvas, turintis įvairiausių žanrų muzikos duomenų bazę, kurioje muzika nuo tarpukario iki pačių naujausių kūrinių. Virš 102 tūkst. muzikos įrašų ir virš 10 tūkst. muzikos albumų. Galimybė kurti savo asmeninius grojaraščius ir naudoti jau sukurtus.

Jums gali patikti

Atsakyti

Your email address will not be published.