• Renginiai
  • Receptai
  • Laisvalaikis
  • Video
Šeštadienis, 17 sausio 2026
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Vilniaus Kraštas
Reklama
  • Žinios
    • Vilnius
    • Trakai
    • Vilniaus rajonas
    • Elektrėnai
    • Šalčininkai
  • Renginiai
  • Kultūra
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Politika
  • Mokslas
  • Turizmas
  • Įdomu
  • ŽŪM
  • Žinios
    • Vilnius
    • Trakai
    • Vilniaus rajonas
    • Elektrėnai
    • Šalčininkai
  • Renginiai
  • Kultūra
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Politika
  • Mokslas
  • Turizmas
  • Įdomu
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Vilniaus Kraštas
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Pradžia Transportas

Kaziuko mugės metu – laikini eismo ir viešojo transporto pakeitimai

2020-03-04
Transportas, Vilnius
Laikas: 5 min skaitymo

Kovo 6 – 8 d. Vilniuje jau 415 kartą vyks tradicinė Kaziuko mugė, kurios metu vilniečiai bei miesto svečiai bus kviečiami nerti į „Regionų dienas”. Per tris mugės dienas sostinės senamiestyje bus galima pažinti, pačiupinėti, paragauti, atrasti aukštaičių, dzūkų, suvalkiečių, žemaičių bei Mažosios Lietuvos gyventojų tradicinį paveldą, tobulinamą iki šių dienų.

 

Mugė šurmuliuos Gedimino prospekte, Lukiškių, Rotušės, Vinco Kudirkos ir Katedros aikštėse, Žemaitės, Odminių ir Konstantino Sirvydo skveruose, T. Vrublevskio, Šventaragio, Barboros Radvilaitės, Maironio, Pilies ir Didžiojoje gatvėse, Vokiečių gatvės neporinių namų pusėje.

 

Taip pat kovo 6 d. nuo 14.30 iki 15.15 val. vyks Kaziuko mugės dalyvių eisena Gedimino prospektu nuo Lukiškių iki Katedros aikštės.

 

Vilniaus miesto savivaldybė primena rūpintis savimi ir aplinkiniais, saugotis nuo virusų. Pagrindinės kartu su Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistais paruoštos rekomendacijos – kruopščiai ir dažnai plaukite rankas muilu ir vandeniu, nelieskite veido, vėdinkite patalpas plačiai atvėrus langus ne mažiau nei kartą per valandą.

 

Visiškai izoliuotis nuo miesto gyvenimo neskatinama – atidžiai sekama, kaip plis virusas, ir esant reikalui bus imtasi būtinų veiksmų. Renginiai Vilniuje, ugdymo įstaigų veikla kol kas nėra stabdoma, bet jei matysime, kad toks sprendimas yra būtinas, nedelsiant jį priimsime.

 

Taip pat primenama, kad viešojo transporto priemonių švarai užtikrinti sostinėje taikomos keturios standartizuotos valymo rūšys: kasdienis, periodinis ir generalinis plovimai bei sėdynių plovimas. Kasdienio valymo metu kruopščiai išvalomos grindys, nuvalomi langų rėmai, kiti vidaus paviršiai. Naudojant valymo ir dezinfekavimo priemones kasdien nuvalomi visi paviršiai, skirti keleiviams laikytis – turėklai, rankenos, sėdynių atlošų porankiai. Įprastai autobusai ir troleibusai kasdien būdavo valomi specialiu šarminiu valikliu, kuris turi dezinfekcinių savybių, bet dabar pasirinkti dar stipresnio dezinfekcinio poveikio valikliai, kurie naudojami ir medicinos įstaigose. Be to, viešojo transporto vairuotojams dalinamos dezinfekcinės servetėlės rankoms ir paviršiams valyti. Siekiant nuo virusų apsaugoti ir keleivius, transporto priemonės pagal iš anksto sudarytą grafiką galinėse maršruto stotelėse dezinfekuojamos ir valomos 4 mobilių valytojų komandų.

Nuo vasario 27 d. iš Vilniaus oro uosto važiuojančius autobusus dezinfekuoja mobili valytojų brigada. Kai autobusai įvažiuoja į teritoriją ir išleidžia keleivius, transporto priemonės operatyviai valomos ir į miesto pusę judančius keleivius jau pasitinka dezinfekuotos. Be to, oro uosto zonoje operatyviai planuojama įrengti patogesnę valymui vietą, jog dezinfekciją būtų galima atlikti dar atidžiau.

 

Kaip keisis eismas ir viešojo transporto judėjimas?

Vykstant paruošiamiesiems darbams ir Kaziuko mugės metu bus ribojamas transporto eismas, numatomi viešojo transporto organizavimo pakeitimai:

• Nuo kovo 4 d. 11 val. iki kovo 9 d. 6 val. draudžiamas transporto eismas Gedimino prospektu nuo Šventaragio iki Vilniaus gatvės, išskyrus mugės transportą.
• Nuo kovo 5 d. 20 val. iki kovo 9 d. 6 val. draudžiamas transporto eismas Gedimino prospekte nuo Šventaragio iki A. Goštauto gatvės, T. Vrublevskio, Šventaragio, Pilies, Didžiąja (ir aplink Rotušės aikštę), Barboros Radvilaitės, Maironio gatvėmis, Vokiečių gatvės neporinių namų pusėje ir jų prieigose.
• Atsižvelgiant į eismo ribojimus, nuo kovo 6 d. 00.00 val. iki kovo 9 d. 4 val., keisis 10-ojo, 11-ojo, 33-iojo, 89-ojo ir 102-ojo N autobusų maršrutų eismo organizavimas.

 

• Kaziuko mugės dalyvių eisenos ir mugės metu taip pat galimi ir maršrutų, kurių trasos kerta Gedimino prospektą – 1-ojo G, 3-iojo G, 22-ojo, 53-iojo, 73-iojo, 88-ojo maršrutų autobusų ir 2-ojo, 3-iojo, 4-ojo, 6-ojo, 10-ojo, 12-ojo, 14-ojo, 17-ojo, 20-ojo maršrutų troleibusų – nukrypimai nuo eismo tvarkaraščių.

Gyventojams ir įmonėms išduoti leidimai statyti automobilius mokamose automobilių stovėjimo vietose, esančiose mėlynojoje ir raudonojoje zonose, Kaziuko mugės metu nuo kovo 5 d. 20 val. iki kovo 9 d. 6 val. galios ir kitose stovėjimo zonose.

Kaip bus keičiamos autobusų trasos?

 

10 Fabijoniškės–Baltupiai–Markučiai maršruto autobusai į Markučius nuo Žaliojo tilto važiuos Vilniaus, Jogailos, Pylimo, Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus gatvėmis, toliau – įprasta trasa. Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas, Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademijos ir Užupio. Atgal autobusai važiuos tokia pačia trasa. Važiuodami pakeista trasa 10 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Vinco Kudirkos aikštė, Jogailos, Centro poliklinika, Reformatų, Trakų, Vingriai, Rūdninkų, Bazilijonų, Aušros vartai ir Misionierių.
10 maršruto autobusai
11 Žvėrynas–Senamiestis–Užupis maršruto autobusai iš Žvėryno iki Pamėnkalnio–Pylimo–Jogailos gatvių sankryžos važiuos įprasta trasa, toliau suks į Pylimo gatvę ir važiuos Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus, Drujos gatvėmis. Apsisukus Drujos gatvės pabaigoje esančiame žiede autobusai atgal važiuos tokia pačia trasa. Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos Jogailos, Vinco Kudirkos aikštė, Karaliaus Mindaugo tiltas, Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademijos, Vilnios, Užupis, Bernardinų kapinės ir Bernardinų stotelėse. Kursuodami pakeistu maršrutu link Užupio autobusai papildomai stos stotelėse Centro poliklinika, Reformatų, Trakų, Vingriai, Rūdninkų, Bazilijonų, Aušros vartai, Subačiaus, Zarasų (link Drujos g.), Drujos ir Misionierių.
11 maršruto autobusai
33 Šiaurės miestelis–Rinktinės–Sukilėlių g.–Guriai bei Šiaurės miestelis–Rinktinės–Sukilėlių g.–Kalnėnai–Guriai maršruto autobusai iš Šiaurės miestelio iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą. Tokia pačia trasa autobusai grįš į Šiaurės miestelį. Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos stotelėse Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademija, Užupio ir Subačiaus. Kursuodami šia trasa 33 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas (link Kalnų parko), Kalnų parkas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko ir Drujos.
33 maršruto autobusai
89 maršruto autobusai iš Nepriklausomybės aikštės iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą iki stotelės Aušros vartai ir važiuos tiesiai į Stotį. Tokia pačia trasa autobusai važiuos ir atgal. Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos stotelėse Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademija, Užupio, Subačiaus, Bazilijonų (Visų Šventųjų g.), Rūdninkų, Rotušė, Vokiečių ir Trakų. Kursuodami šia trasa 89 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas (link Kalnų parko), Kalnų parkas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko ir Drujos.
89 maršruto autobusai
102N Pilaitė–Žvėrynas–Žygimantų–Maironio g.–Stotis naktinio maršruto autobusai į Stotį nuo A. Goštauto ir Vilniaus gatvių sankryžos važiuos Vilniaus, Jogailos, Pylimo, Gėlių, Sodų, Stoties gatvėmis. Iš Stoties į Pilaitę autobusai važiuos Stoties, Sodų, Pylimo, Jogailos, Vilniaus gatvėmis, toliau – įprasta trasa. Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas, Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademija, Užupio, Misionierių, Aušros vartai ir Bazilijonų. Kursuodami šia trasa 102N maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Vinco Kudirkos aikštė, Jogailos, Centro poliklinika, Reformatų, Trakų, Vingriai, Rūdninkų ir Gėlių.

 

102N maršruto autobusai

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis Kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų.

Viešojo transporto eismą realiu laiku keleiviai bet kada gali stebėti apsilankę interneto tinklalapyje www.stops.lt, mobiliuoju telefonu (m.stops.lt) arba mobiliosiose programėlėse m.Ticket ir Trafi. Specialūs informaciniai pranešimai apie viešojo transporto darbo organizavimo pakeitimus taip pat bus skelbiami autobusuose, troleibusuose ir stotelėse, o bendroji informacija apie trasų pakeitimus skelbiama viešojo transporto švieslentėse.

 

Su pakeistomis viešojo transporto maršrutų trasomis ir eismo tvarkaraščiais jau nuo kovo 3 d. galima bus susipažinti interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt.
Informacija skelbiama ir socialiniame tinkle www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos bei darbo valandomis telefonu (8 5) 210 7050.
DalintisSiųstiSiųsti

TAIP PAT SKAITYKITE

Žinios

Šalčininkėlių tvenkinys taps jaukia ir prieinama vieta poilsiautojams
Baigta ilgai laukta Nesvyžiaus gatvės rekonstrukcija
Vilniečiai turės įspūdingą ledo areną
Išardyta nusikaltimų grandinė: už narkotikus buvo atsiskaitoma vogtomis prekėmis

Politika

Pirmą kartą Nausėdą didesnė gyventojų dalis vertina nepalankiai
Vilnius reikalauja, kad Minskas nutrauktų hibridines atakas, išleistų įstrigusius vilkikus
Du vaikus turinčios šeimos nebus laikomos daugiavaikėmis
Meras sako, jog sostinėje problemų dėl migrantų kol kas nėra

Kultūra

Sausis Vilniui – kino mėnuo: filmai ant pastatų, sudėtingi filmavimai ir masinės scenos
Vilniaus šviesų festivalyje – daug dėmesio sulaukusi šukių instaliacija
Vienybė, stipresnė už ginklus: Laisvės gynėjų dienai sostinėje skambės oratorija „13“
Vilniaus – Europos Kalėdų sostinė pateisino savo vardą

Sportas

Į Vilnių sugrįžta Paulius Golubickas
Vilniečiai turės įspūdingą ledo areną
Klubą papildė gynėjas iš Rumunijos G. Turda
„Žalgirio“ puolėjas L. Antalis lieka Vilniuje

Populiariausi

Iš kaimo į miestelį: ką svarbu žinoti Vilniaus rajono gyventojams?

Iš kaimo į miestelį: ką svarbu žinoti Vilniaus rajono gyventojams?

Pasaulinės tvarių dekoracijų tendencijos Vilniaus daugiabutyje

Pasaulinės tvarių dekoracijų tendencijos Vilniaus daugiabutyje

Nardydamas lediniame ežere Trakuose nuskendo vyras

Nardydamas lediniame ežere Trakuose nuskendo vyras

Vilnius įžiebė natūralią Kalėdų eglę: kviečia atsigręžti į nematerialias vertybes

Vilnius įžiebė natūralią Kalėdų eglę: kviečia atsigręžti į nematerialias vertybes

Vilniaus televizijos bokštas: įdomiausi faktai, būsimoji rekonstrukcija ir restoranas

Vilniaus televizijos bokštas: įdomiausi faktai, būsimoji rekonstrukcija ir restoranas

Vilnius stiprina jaunimo sportą – daugiau galimybių vaikams

Vilnius stiprina jaunimo sportą – daugiau galimybių vaikams

Proneta
pamatyti.lt pamatyti.lt pamatyti.lt

Kategorijos

  • Aktualijos
  • Anonsai
  • Aplinka
  • Apžvalgos
  • Elektrėnai
  • Finansai
  • Gamyba-Pramonė
  • Grožis
  • Gyvenimas
  • Įdomu
  • Istorija
  • Krašto apsauga
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Laisvalaikis
  • Lankytinos vietos
  • Lietuva
  • Lietuvos naujienos
  • Mokslas ir studijos
  • Naujienos
  • Nelaimės
  • Orai
  • Padėka
  • Politika
  • Receptai
  • Religija
  • Renginiai
  • Renginiai Elektrėnuose
  • Renginiai Šalčininkuose
  • Renginiai Trakuose
  • Renginiai Vilniaus rajone
  • Renginiai Vilniuje
  • Rinkimai
  • Šalčininkai
  • Skelbimai/Pranešimai
  • Socialiniai reikalai
  • Socialiniai tinklai
  • Sportas
  • Statyba
  • Sveikata
  • Technologijos
  • Trakai
  • Transportas
  • Turizmas
  • Užsienio naujienos
  • Verslas
  • Verslo gidas
  • Video
  • Vilniaus rajonas
  • Vilniaus rajonas
  • Vilnius
  • Žemės ūkio ministerijos naujienos
  • Žemės ūkis
  • Žiniasklaida
  • Žinios

Naujienos

Vienatvė ryšio amžiuje: tyrimai atskleidžia, kas gali padėti vyresniems šeimos nariams

Internetas priklauso botams? Daugiau nei pusę turinio jau generuoja DI

Norite ilgų plaukų, tačiau žiemą jie jums slenka? Pataria, ką daryti

Norite ilgų plaukų, tačiau žiemą jie jums slenka? Pataria, ką daryti

Laukia žiemiška savaitė: vyraus sniegas, kelius dengs plikledis

Laukia saulėtas, bet šaltas savaitgalis: vietomis šaltis gali perkopti 20 laipsnių

Vilniaus Kraštas

  • Reklama
  • Kontaktai
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Žinios
    • Vilnius
    • Vilniaus rajonas
    • Trakai
    • Šalčininkai
    • Elektrėnai
  • Kultūra
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Renginiai
    • Renginiai Vilniuje
    • Renginiai Trakuose
    • Renginiai Vilniaus rajone
    • Renginiai Elektrėnuose
    • Renginiai Šalčininkuose
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Mokslas ir studijos
  • Transportas
  • Verslas
  • Technologijos
  • Turizmas
  • Žemės ūkis

© 2022

Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Žinios
    • Vilnius
    • Vilniaus rajonas
    • Trakai
    • Šalčininkai
    • Elektrėnai
  • Kultūra
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Renginiai
    • Renginiai Vilniuje
    • Renginiai Trakuose
    • Renginiai Vilniaus rajone
    • Renginiai Elektrėnuose
    • Renginiai Šalčininkuose
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Mokslas ir studijos
  • Transportas
  • Verslas
  • Technologijos
  • Turizmas
  • Žemės ūkis

© 2022